Archiwum“szkolenia” Kategoria

Szkolenie z VBA w State Street

Szkolenie z VBA w State Street

Dzięki State Street, członkowie naszej organizacji mieli możliwość uczestnictwa w certyfikowanych warsztatach  z Visual Basic . Szkolenie przeprowadzil Marek Kożdoń- pracownik State Street i fascynat VBA.:)

Pierwsze szkolenie z SQL’a

Pierwsze szkolenie z SQL’a

W środę (18.03) odbyło się pierwsze szkolenie z SQL’a. Dziękujemy Pawłowi za poświęconym nam czas i Uczestnikom za liczne przybycie. O kolejnym spotkaniu poinformujemy już wkrótce. 🙂  

‚Jak napisać dobrze pracę licencjacką?’- mini warsztaty  dla seminarzystów w ramach spotkania KNAD.

‚Jak napisać dobrze pracę licencjacką?’- mini warsztaty dla seminarzystów w ramach spotkania KNAD.

We wtorek (17.03) w ramach spotkania koła byli seminarzyści przedstawili naszym członkom swoje prace licencjackie, podali wiele przydatnych wskazówek  i metody badawcze, które na pewno  przydadzą się członkom i obecnym seminarzystom w pisaniu prac licencjackich oraz w tworzeniu projektów badawczych. Dziękujemy wszystkim za przybycie i dr Łukaszowi Kwiatkowskiemu za pomoc przy organizacji tego spotkania.

Warsztaty z zarządzania czasem

W piątek, 12 grudnia, na terenie naszej uczelni odbędą się warsztaty z zarządzania czasem. Zajęcia poprowadzi Pani Karolina Nikorowska – doświadczony psycholog, coach kariery, trener i doradca zawodowy. Warsztaty zaczną się o 8 rano i będą trwać do 12 i odbędą się w sali H w pawilonie E Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Aby wziąć udział…

Szkolenie z Gretla

Koło Naukowe Analizy Danych gorąco zaprasza wszystkich chętnych na jutrzejsze (10.12) szkolenie z obsługi programu Gretl, które poprowadzi dla nas dr Monika Papież. Szkolenie odbędzie się w środę, o godz. 18:10 w A116. Gorąco zapraszamy!

Szkolenie z programu Statistica

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z programu Statistica! Temat: Tworzenie różnych rodzajów wykresów Termin: 12.11.2012 o 18:05 Miejsce: Paw. A, sala 117 Prowadzący: Członkowie KNAD – Mateusz Bocian i Patrycja Kotwica Zapisy: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlWFl2sWxU-KdGJmSkVmRU9NcmRrQjcxLUR4ZFQtM1E#gid=0 Liczba miejsc ograniczona!

Szkolenia 2011/2012

W roku akademickim 2011/2012 mieliśmy okazję być na kilku wartościowych szkoleniach….

Go Top forex megadroid robot