Witajcie ❗

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na spotkanie z cyklu „Spotkanie z Lwem”- ING Polska.

Podczas spotkania „Dane będą mówić do Ciebie, jeśli tylko chcesz ich słuchać”, nasz zespół opowie Wam w jaki sposób „słuchają” danych w banku i o czym one do nas „mówią”. Przedstawione Wam zostanie również na czym polega praca naszych gości, jakie narzędzia stosują do obróbki i wizualizacji danych oraz po co to robią i dla kogo.

Nie zabraknie również praktyki! Prowadzący pokażą na przykładzie jak prosto i szybko można przerobić całkiem sporą ilość danych za pomocą języka Python. W trakcie spotkania będziecie mieli również możliwość spróbowania swoich sił w pracy z danymi i Pythonem, gdyż udostępnimy dla Was specjalne środowisko (colab), w którym będziecie mogli rozpocząć swoją przygodę z danymi i Pythonem.

Zapraszamy Was, jeśli już na studiach chcecie poznać praktyczne aspekty zagadnień, z którymi spotykacie się na uczelni. Chcecie uczyć się od ekspertów pracujących w dużej organizacji finansowej. Lubicie działać aktywnie i zależy Wam na przetestowaniu swoich umiejętności. Każde spotkanie to konkretne zadanie praktyczne i możliwość interakcji z prowadzącymi lub pozostałymi uczestnikami.

Jeśli macie pytania dotyczące kariery w ING Banku Śląskim, na które będą mogli odpowiedzieć prowadzący w kontekście swoich stanowisk, również serdecznie Was zapraszamy.

📣 Czas i miejsce:

27.04.2023 godz 17.00-18.30

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/U9rLbPYi

Nie przegapcie okazji na rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności związanych z danymi i Pythonem! Zarezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie.

Zapraszamy ❕

#python #ing #spotkaniezlwem #ingpolska #warsztaty #kariera #studia #uek